- |
Speelt op: Zon 26 jan
Thuis tegen: DEV Arcen 1
Sportpark: 't Venneke
In: Broekhuizenvorst
Aanvang: 11.30 uur
OEFENWEDSTRIJD
- 27-02-2025 | 20:30 Carnavalsavond
- 18-05-2025 Seizoensafsluiting
- 23-05-2025 Club van 50 avond
- 29-05-2025 MFA Kerkebos Toernooi
There is no important events to show
(Tevens reserveringen)
Nieuw Sportpark - Nieuwe update over de bouw
De bouw van de nieuwe multifunctionele accommodatie verloopt nog steeds volgens planning. Langs deze weg even een update met nieuwe foto's van de bouw en omgeving. Voor de duidelijkheid is hier een situatietekening te bekijken van het totale nieuwe sportpark (gebouw en sportvelden) dat iets meer duidelijkheid geeft bij de foto's.
Korfbalnieuws - Pupillen D- en E - dag
Attentie Pupillen D en E-dag:
Deze dag zal plaatsvinen op woensdag 29 december 2010, ook deze keer in Sporthal en Zalencentrum ’t Hazzo in Aalst-Waalre. Deze dag is bedoeld voor alle D- en E-pupillen en hun begeleiders.
Het programma bestaat dit jaar uit andere onderdelen dan u voorheen gewend was: een gevarieerd spelcircuit in het zalencentrum, een mini toernooi in de sporthal(clubkleding dus nodig), maar ook een dansclinic, disco, DVD-room en een doe- en knutselhoek. Al met al belooft het een actieve, sportieve maar vooral leuke dag te worden voor alle D- en E-pupillen.
Een warming-up voor alle deelnemers opent deze dag om 10.00 uur. Rond 15.30 uur verwachten we de dag af te sluiten.
De eigen bijdrage bedraagt € 4,- per deelnemer (begeleiders betalen niets). Een team bestaat uit minimaal vier en maximaal acht pupillen.
Dus lijkt het je leuk om deze dag in de kerstvakantie mee te maken, geef je dan op bij je leidster voor vrijdag 26 november!
Voetbalnieuws - Clinic Jeugdkader
Clinic Jeugdkader Sporting ST.
Donderdag 4 november jongsleden was er een clinic voor ons jeugdkader.
Deze avond werd verzorg door Jan Trienekens van de KNVB tesamen met onze C1.
De in grote getalen opgekomen jeugdtrainers en leiders ( 22 pers.) kregen van Jan eerst een korte presentatie over het geven van trainingen en hoe trainingen beter te kunnen laten verlopen.
Na deze uitleg was er op het trainingveld een demonstratie van onze eigen C1 die onderleiding stond van Emile Beurskens en zijn assistenten Dave van Rijswick, Rick Miltenburg en Paul Campman.
Tijdens de training werd er aan de zijlijn door het jeugdkader aandachtig gekeken en met Jan gekeken waar verbeterpunten aan te brengen waren. Ook kreeg het kader de opdracht om naar de trainer te kijken/luisteren wat hij doen en zegt tijdens zijn training. Na de goed lopende demo werd er in de kantine nog kort de training geëvalueerd door Jan.
Graag wil ik iedereen bedanken voor hun komst en inbreng deze avond met namen de trainers en leiders van de C1 voor hun demotraining,maar ook de A1,B1,D1 en Senioren 1 en 2 om hun trainingen te verschuiven naar een andere avond zodat wij het gehele sportpark ter beschikking hadden. Gezien de positieve geluiden die ik deze avond heb opgevangen is dit zeker voor herhaling vatbaar. Ik ben blij om te zien dat het voetbal leeft bij Sporting ST en het is aan ons allemaal om het levend te houden.
Allemaal Bedankt.
Peter Seuren
Jeugdcoordinator Sporting ST
Nieuw Sportpark - Voortgang Bouw
Voortgang bouw nieuwe MFA:
Zoals wellicht is opgevallen gaat het erg snel met de bouw, de vorderingen zijn heel goed waarneembaar en we hopen dat dit de komende tijd nog even voort zal gaan. Tot nu toe blijft de planning goed verlopen, en als de weergoden mee willen werken dan is voor de jaarwisseling de ruwbouw vermoedelijk af. Hier nog een paar foto's van de bouw.