Sporting ST 1 (K)
- |
Speelt op: Zon 07 apr
Uit tegen: De Peelkorf 3
Sportpark: De Vlies
In: Ysselsteyn
Aanvang: 11.30 uur
Activiteiten
- 24-03-2024 | 12:00 Super Sunday
- 01-04-2024 | 20:00 Bestuursvergadering
- 14-04-2024 | 12:00 Sporting Day
- 09-05-2024 | 12:30 MFA Kerkebos Toernooi
- 20-05-2024 | 12:00 Super Sunday/Monday
- 25-05-2024 | 20:00 Slotavond Sporting ST
- 31-05-2024 Club van 50
- 08-06-2024 Slotdag Jeugd
Verjaardagen
Website MFA
(Tevens reserveringen)
Bezoekers
We hebben 5 gasten online
Partnerclub VVV
Privacyverklaring
Programma Korfbal
.
ADRESLIJST SPORTHALLEN KORFBAL: Download hier de adreslijst
ADRESLIJST SPORTPARKEN KORFBAL: Download hier de adreslijst
.
PROGRAMMA ZAALCOMPETITIE 2023 - 2024: (ALLE WIJZIGINGEN ZIJN ROOD GEKLEURD!!).
.
PROGRAMMA | |||||
TIJD: | WED.NR.: | LOCATIE: | SCHEIDS.: | ||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | |||||
u | Sporting ST B1 | Geen programma | - | - | - |
u | Sporting ST C1 | Geen programma | - | - | - |
u | Sporting ST D1 | Geen programma | - | - | - |
u | Sporting ST E1 | Geen programma | - | - | - |
u | Sporting ST F1 | Geen programma | - | - | - |
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||
u | Sporting ST 1 | Geen programma | - | - | - |
ZATERDAG 30 MAART 2024 | |||||
u | Sporting ST B1 | Geen programma | - | - | - |
u | Sporting ST C1 | Geen programma | - | - | - |
u | Sporting ST D1 | Geen programma | - | - | - |
u | Sporting ST E1 | Geen programma | - | - | - |
u | Sporting ST F1 | Geen programma | - | - | - |
ZONDAG 31 MAART 2024 | |||||
u | Sporting ST 1 | Geen programma | - | - | - |
ZATERDAG 06 APRIL 2024 | |||||
u | Sporting ST B1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST C1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST D1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST E1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST F1 | Vrij | - | - | - |
ZONDAG 07 APRIL 2024 | |||||
11.30 u | De Peelkorf 3 | Sporting ST 1 | 7354 | De Vlies Ysselsteyn | - |
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | |||||
11.30 u | MKV B1 | Sporting ST B1 | 6408 | 't Rooi Milheze | - |
10.45 u | Sporting ST C1 | SV Oxalis C1 | 6633 | Kerkebos Swolgen | - |
11.15 u | ODC D1 | Sporting ST D1 | 6792 | Sportpark Ommel | - |
09.30 u | Sporting ST E1 | Oranje Wit (L) E2 | 7212 | Kerkebos Swolgen | - |
09.30 u | Sporting ST F1 | Oranje Wit (L) F1 | 45461 | Kerkebos Swolgen | - |
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||
10.30 u | DAKOS 5 | Sporting ST 1 | 7445 | De Plagge Someren | - |
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | |||||
11.15 u | Sporting ST B1 | De Peelkorf B2 | 6419 | Kerkebos Swolgen | - |
10.45 u | Roka C1 | Sporting ST C1 | 6600 | De Solberg Beesel | - |
10.00 u | Sporting ST D1 | SV Oxalis D1 | 6816 | Kerkebos Swolgen | - |
12.00 u | Melderslo E1 | Sporting ST E1 | 7141 | De Merel Melderslo | - |
10.00 u | SVOC '01/United F1 | Sporting ST F1 | 45202 | De Heesakker Oirlo | - |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||
12.15 u | Sporting ST 1 | De Peelkorf 3 | 7324 | Kerkebos Swolgen | - |
ZATERDAG 27 APRIL 2024 | |||||
u | Sporting ST B1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST C1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST D1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST E1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST F1 | Vrij | - | - | - |
ZONDAG 28 APRIL 2024 | |||||
u | Sporting ST 1 | Vrij | - | - | - |
ZATERDAG 04 MEI 2024 | |||||
u | Sporting ST B1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST C1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST D1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST E1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST F1 | Vrij | - | - | - |
ZONDAG 10 MEI 2024 | |||||
u | Sporting ST 1 | Vrij | - | - | - |
ZATERDAG 11 MEI 2024 | |||||
13.00 u | SV Oxalis B1 | Sporting ST B1 | 6372 | Wienus Hegelsom | - |
10.45 u | Sporting ST C1 | De Peelkorf C1 | 6489 | Kerkebos Swolgen | - |
10.15 u | SVOC '01/United D1 | Sporting ST D1 | 6743 | De Heesakker Oirlo | - |
09.30 u | Sporting ST E1 | DAKOS E1 | 6942 | Kerkebos Swolgen | - |
09.30 u | Sporting ST F1 | DAKOS F1 | 44291 | Kerkebos Swolgen | - |
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||
12.15 u | Sporting ST 1 | Merselo 2 | 7372 | Kerkebos Swolgen | - |
ZATERDAG 18 MEI 2024 | |||||
u | Sporting ST B1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST C1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST D1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST E1 | Vrij | - | - | - |
u | Sporting ST F1 | Vrij | - | - | - |
ZONDAG 19 MEI 2024 | |||||
u | Sporting ST 1 | Vrij | - | - | - |
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||
11.15 u | Sporting ST B1 | SV Oxalis B1 | 6383 | Kerkebos Swolgen | - |
12.30 u | De Peelkorf C1 | Sporting ST C1 | 6610 | De Vlies Ysselsteyn | - |
10.00 u | Sporting ST D1 | SVOC '01/United D1 | 6788 | Kerkebos Swolgen | - |
09.30 u | DAKOS E1 | Sporting ST E1 | 7171 | De Plagge Someren | - |
09.30 u | DAKOS F1 | Sporting ST F1 | 45330 | De Renkant Lierop | - |
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||
11.00 u | Merselo 2 | Sporting ST 1 | 7380 | De Vloet Merselo | - |
ZATERDAG 01 JUNI 2024 | |||||
11.15 u | Sporting ST B1 | MKV B1 | 6395 | Kerkebos Swolgen | - |
12.15 u | SV Oxalis C1 | Sporting ST C1 | 6504 | Wienus Hegelsom | - |
10.00 u | Sporting ST D1 | ODC D1 | 6784 | Kerkebos Swolgen | - |
10.15 u | Oranje Wit (L) E2 | Sporting ST E1 | 6970 | 't Klaverblad Leunen | - |
09.00 u | Oranje Wit (L) F1 | Sporting ST F1 | 44415 | 't Klaverblad Leunen | - |
ZONDAG 02 JUNI 2024 | |||||
12.15 u | Sporting ST 1 | DAKOS 5 | 7348 | Kerkebos Swolgen | - |
ZATERDAG 08 JUNI 2024 | |||||
13.30 u | De Peelkorf B2 | Sporting ST B1 | 6459 | De Vlies Ysselsteyn | - |
10.45 u | Sporting ST C1 | Roka C1 | 6649 | Kerkebos Swolgen | - |
11.00 u | SV Oxalis D1 | Sporting ST D1 | 6860 | Wienus Hegelsom | - |
09.30 u | Sporting ST E1 | Melderslo E1 | 7242 | Kerkebos Swolgen | - |
09.30 u | Sporting ST F1 | SVOC '01/United F1 | 45591 | Kerkebos Swolgen | - |
ZONDAG 09 JUNI 2024 | |||||
u | Sporting ST 1 | Vrij | - | - | - |
x
Laatst aangepast (zondag, 17 maart 2024 16:55)