Sporting ST 1 (V)
- |
Speelt op: Zon 24 mrt
Thuis tegen: Ysselsteyn 1
Sportpark: Kerkebos
In: Swolgen
Aanvang: 14.30 uur
Activiteiten
- 24-03-2024 | 12:00 Super Sunday
- 01-04-2024 | 20:00 Bestuursvergadering
- 14-04-2024 | 12:00 Sporting Day
- 09-05-2024 | 12:30 MFA Kerkebos Toernooi
- 20-05-2024 | 12:00 Super Sunday/Monday
- 25-05-2024 | 20:00 Slotavond Sporting ST
- 31-05-2024 Club van 50
- 08-06-2024 Slotdag Jeugd
Verjaardagen
Website MFA
(Tevens reserveringen)
Bezoekers
We hebben 6 gasten online
Partnerclub VVV
Privacyverklaring
Programma
Klik hier voor de opstellingen
Ivm een aantal combinatie teams van SVEB en Sporting ST is er voor de duidelijkheid een kolom loc. toegevoegd.
In deze kolom wordt aangegeven op welk sportpark de betreffende wedstrijd gespeeld wordt:
BR = Sportpark 't Venneke, Beerendonckerweg 1c, 5871 CM, Broekhuizenvorst
SW = Sportpark Kerkebos, Molenstraat 37, 5866 AA, Swolgen
.
Wedstrijdwijzigingen etc worden in het rood weergegeven:..
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||
15.00 u | BR | SVEB/Sporting ST JO 19-1 | DSV JO 19-1 | 199952 | 14.00 u |
J. Rutten |
14.30 u | Neerkandia JO 17-1 | SVEB/Sporting ST JO 17-1 | 195699 | 13.15 u |
||
13.30 u | BR | Sporting ST/SVEB JO 17-2 | SV Venray JO 17-3 | 194332 | 12.30 u | Th. Gerrits |
13.00 u | SVHV JO 15-1 | Sporting ST/SVEB JO 15-1 | 190766 | 11.45 u |
||
13.00 u | SW | SVEB/Sporting ST JO 15-2 | Handel JO 15-1 | 201341 | 12.30 u |
K. Loonen |
09.45 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 13-1 | SV Someren JO 13-1 | 180884 | 09.00 u |
L. Loonen |
11.00 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 13-2 | Reuver JO 13-2 | 185364 | 10.30 u | Eigen leider |
u | Sporting ST/SVEB JO 13-3 | Vrij | - | u | ||
09.45 u | BR | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | SV Oostrum JO 11-1 | 175942 | 09.00 u | S. Wijnands |
10.30 u | Wittenhorst JO 11-3 | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | 177029 | 09.45 u | ||
09.30 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | Excellent/SVS/W.Boys JO 10-1 | 171897 | 09.00 u | |
10.00 u | BR | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | America/Meterik JO 10-2 | 172166 | 09.30 u | |
09.15 u | Leunen JO 9-1 | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | 165779 | 08.25 u | ||
11.00 u | VV Kessel JO 8-1 | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | 160644 | 10.00 u | ||
10.00 u | America/Meterik JO 8-2 | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | 161365 | 09.05 u | ||
10.00 u | BR | GFC '33 JO 7-A | Sporting ST/SVEB JO 7-A | - | 09.30 u | Br'vorst |
Sporting ST/SVEB JO 7-A | Vrij | - | ||||
GFC '33 JO 7-B | Sporting ST/SVEB JO 7-A | - | ||||
10.00 u | BR | Sporting ST/SVEB JO 7-B | Vrij | - | 09.30 u | Br'vorst |
GFC '33 JO 7-A |
Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | ||||
Wittenhorst JO 7-A | Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | ||||
10.00 u | BR | Wittenhorst JO 7-A |
Sporting ST/SVEB JO 7-C |
- | 09.30 u | Br'vorst |
GFC '33 JO 7-B | Sporting ST/SVEB JO 7-C | - | ||||
Sporting ST/SVEB JO 7-C | Vrij | - | ||||
17.00 u | Melderslo Vet | Sporting ST Vet | - | u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||
14.30 u | Sporting ST 1 | Ysselsteyn 1 |
4074 | u | T. Smit | |
12.00 u | Sporting ST 2 | SV Oostrum 2 |
17220 | u | G. de Swart | |
10.00 u | SW | Sporting ST/SVEB 4 | America 2 |
13818 | u | E. Vervoort |
12.00 u | SW | SVEB/Sporting ST 6 |
SSS '18 5 |
13833 | u | J. Peters |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
WOENSDAG 27 MAART 2024 | ||||||
19.30 u | BR | Sporting ST/SVEB JO 15-1 | United/BVV/EWC/R. JO 15-1 |
190530 | 18.45 u | M. Reijnders |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZATERDAG 30 MAART 2024 | ||||||
15.00 u | BR | SVEB/Sporting ST JO 19-1 | Bruheze JO 19-1 | 199831 | 14.00 u | R. Miltenburg |
u | SVEB/Sporting ST JO 17-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 17-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 15-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | SVEB/Sporting ST JO 15-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 13-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 13-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 13-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 7-A | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 7-B | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 7-C | Vrij | - | u | ||
17.00 u | SV United Vet | Sporting ST Vet |
- | u | ||
17.00 u | Leunen 3 | Sporting ST/SVEB 4 | 12352 | u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
MAANDAG 01 APRIL 2024 | ||||||
u | Sporting ST 1 | Inhaal/Beker |
- | u | ||
u | Sporting ST 2 | Inhaal/Beker |
- | u | ||
u | Sporting ST/SVEB 4 | Inhaal/Beker |
- | u | ||
12.00 u | SW | SVEB/Sporting ST 6 |
Maasduinen 5 |
10833 | u | ? |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
DONDERDAG 04 APRIL 2024 | ||||||
20.00 u | SW | SVEB/Sporting ST JO 19-1 | Oostrum/Leunen/SVOC JO 19-1 |
B 31485 | 19.00 u | M. Reijnders |
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | LOCATIE: | ||
VRIJDAG 05 APRIL 2024 | ||||||
19.30 u | Sporting ST 35+ 1 |
Resia 35+ 1 |
31323 | u |
Wellerlooi |
|
20.00 u | Wittenhorst 35+ 2 |
Sporting ST 35+ 1 |
30716 | |||
20.30 u | Sporting ST 35+ 1 |
SV Oostrum 35+ 1 |
31324 | |||
21.30 u | Leunen 35+ 1 |
Sporting ST 35+ 1 |
30756 |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZATERDAG 06 APRIL 2024 | ||||||
14.30 u | Juliana Mill JO 19-1 | SVEB/Sporting ST JO 19-1 | 199486 | 12.45 u |
||
14.30 u | BR | SVEB/Sporting ST JO 17-1 | Wittenhorst JO 17-2 | 196656 | 13.40 u |
Th. Gerrits |
14.00 u | Melderslo JO 17-2 | Sporting ST/SVEB JO 17-2 | 195325 | 13.00 u | ||
14.00 u | BR | Sporting ST/SVEB JO 15-1 | MVC '19 JO 15-1 | 188735 | 13.15 u |
? |
13.15 u | Sparta '25 JO 15-3 | SVEB/Sporting ST JO 15-2 | 201342 | 12.00 u |
||
12.30 u | HBSV JO 13-1 | Sporting ST/SVEB JO 13-1 | 180702 | 11.30 u |
||
11.00 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 13-2 | Grashoek/K'lust JO 13-1 | 184006 | 10.15 u | Eigen leider |
11.15 u | VCA JO 13-1 | Sporting ST/SVEB JO 13-3 | 182750 | 10.00 u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | - | u | ||
10.00 u | Sporting ST/SVEB JO 7-A | Wittenhorst JO 7-C | - | u | Melderslo | |
Sporting ST/SVEB JO 7-A | Melderslo JO 7-B | - | ||||
Sporting ST/SVEB JO 7-A | Melderslo JO 7-A | - | ||||
10.00 u | Melderslo JO 7-B | Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | u | Melderslo | |
Sporting ST/SVEB JO 7-C |
Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | ||||
Wittenhorst JO 7-C | Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | ||||
10.00 u | Melderslo JO 7-A |
Sporting ST/SVEB JO 7-C |
- | u | Melderslo | |
Sporting ST/SVEB JO 7-C | Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | ||||
Sporting ST/SVEB JO 7-C | Melderslo JO 7-B | - | ||||
17.00 u | Sporting ST Vet | SV Lottum Vet |
- | u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZONDAG 07 APRIL 2024 | ||||||
14.30 u | SV Merselo 1 | Sporting ST 1 |
4067 | u | ||
u | Sporting ST 2 | Vrij |
- | u | ||
10.00 u | SV United 4 | Sporting ST/SVEB 4 |
14021 | u | ||
11.00 u | Maasduinen 5 |
SVEB/Sporting ST 6 |
14031 | u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
DINSDAG 09 APRIL 2024 | ||||||
19.00 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 17-2 |
Thomas Lord Audley JO 16-1 |
Oefenw. | 18.30 u | - |
19.00 u | SW | SVEB/Sporting ST JO 15-2 |
Thomas Lord Audley JO 15-1 |
Oefenw. | 18.30 u | - |
19.00 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 13-1 |
Hinchinbrooke School Jo 13-1 |
Oefenw. | 18.30 u | - |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
WOENSDAG 10 APRIL 2024 | ||||||
19.00 u | SW | SVEB/Sporting ST JO 17-1 |
St. George School JO 17-1 |
Oefenw. | 18.30 u | - |
19.00 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 15-1 |
William Howard School JO 15-1 |
Oefenw. 9x9 |
18.30 u | - |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||
15.00 u | BR | SVEB/Sporting ST JO 19-1 | SIOL JO 19-1 | 198813 | 14.00 u |
J. Rutten |
15.15 u | United/BVV/EWC/R. JO 17-2 | SVEB/Sporting ST JO 17-1 | 194167 | 14.15 u |
||
13.30 u | BR | Sporting ST/SVEB JO 17-2 | Baarlo JO 17-3 | 194925 | 12.30 u | R. v. Lijssel |
13.00 u | Leunen JO 15-1 | Sporting ST/SVEB JO 15-1 | 191252 | 11.50 u |
||
13.00 u | SW | SVEB/Sporting ST JO 15-2 | VV Achates JO 15-2 | 201343 | 12.30 u |
J. Thijssen |
09.45 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 13-1 | Mierlo Hout JO 13-1 | 180896 | 09.00 u |
K. Clevis |
12.00 u | Merefeldia JO 13-2 | Sporting ST/SVEB JO 13-2 | 184559 | 10.30 u | ||
10.00 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 13-3 | ZSV JO 13-3 | 183341 | 09.30 u | Eigen leider |
u | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | - | u | ||
10.00 u | Sparta '18 JO 7-A | Sporting ST/SVEB JO 7-A | - | u | Sevenum | |
Hegelsom JO 7-A | Sporting ST/SVEB JO 7-A | - | ||||
Sparta '18 JO 7-B | Sporting ST/SVEB JO 7-A | - | ||||
10.00 u | Hegelsom JO 7-A | Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | u | Sevenum | |
Sparta '18 JO 7-A |
Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | ||||
Sparta '18 JO 7-C | Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | ||||
10.00 u | Sparta '18 JO 7-C |
Sporting ST/SVEB JO 7-C |
- | u | Sevenum | |
Sparta '18 JO 7-B | Sporting ST/SVEB JO 7-C | - | ||||
Hegelsom JO 7-A | Sporting ST/SVEB JO 7-C | - | ||||
17.00 u | SV Oostrum Vet | Sporting ST Vet | - | u |
.Â
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||
14.30 u | Sporting ST 1 | HBSV 1 |
5338 | u | KNVB | |
u | Sporting ST 2 | Vrij |
- | u | ||
10.00 u | SW | Sporting ST/SVEB 4 | Sportclub Irene 11 |
14417 | u | G. de Swart |
12.00 u | SW | SVEB/Sporting ST 6 |
Wittenhorst 10 |
14433 | u | E. Vervoort |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | LOCATIE: | ||
VRIJDAG 19 APRIL 2024 | ||||||
19.30 u | Sporting ST 35+ 1 |
Wittenhorst 35+ 2 |
31326 | u |
Oostrum |
|
20.30 u | Resia 35+ 1 |
Sporting ST 35+ 1 |
30951 | |||
21.00 u | Sporting ST 35+ 1 |
Leunen 35+ 1 |
31325 | |||
21.30 u | SV Oostrum 35+ 1 |
Sporting ST 35+ 1 |
31248 |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||
15.00 u | BR | SVEB/Sporting ST JO 19-1 | UDI '19/CSU JO 19-3 | 199379 | 14.00 u |
R. Miltenburg |
14.30 u | BR | SVEB/Sporting ST JO 17-1 | Oostrum/Leunen/SVOC JO 17-1 | 196816 | 13.40 u |
E. v. Rijswick |
13.45 u | SHH JO 17-3 | Sporting ST/SVEB JO 17-2 | 196973 | 12.15 u | ||
13.00 u | BR | Sporting ST/SVEB JO 15-1 | Wittenhorst JO 15-1 | 190093 | 12.15 u |
? |
11.30 u | Venhorst JO 15-1 | SVEB/Sporting ST JO 15-2 | 201344 | 10.15 u |
||
11.30 u | NWC JO 13-1 | Sporting ST/SVEB JO 13-1 | 180812 | 10.15 u |
||
11.00 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 13-2 | SV Heythuysen JO 13-2 | 185489 | 10.15 u | Eigen leider |
10.00 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 13-3 | Maasduinen JO 13-3 | 185025 | 09.30 u | Eigen leider |
u | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | - | u | ||
11.30 u | Sporting ST/SVEB JO 7-A | America/Meterik JO 7-A | - | u | Horst | |
Sporting ST/SVEB JO 7-A | America/Meterik JO 7-B | - | ||||
Sporting ST/SVEB JO 7-A | Vrij | - | ||||
11.30 u | Sporting ST/SVEB JO 7-B | Vrij | - | u | Horst | |
Sporting ST/SVEB JO 7-B |
Wittenhorst JO 7-D | - | ||||
Sporting ST/SVEB JO 7-B | America/Meterik JO 7-A | - | ||||
11.30 u | Sporting ST/SVEB JO 7-C |
Wittenhorst JO 7-D |
- | u | Horst | |
Sporting ST/SVEB JO 7-C | Vrij | - | ||||
Sporting ST/SVEB JO 7-C | America/Meterik JO 7-B | - | ||||
17.00 u | Sporting ST Vet | SV Venray Vet | - | u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||
14.30 u | Helden 1 | Sporting ST 1 |
5510 | u | ||
11.30 u | Deurne 2 | Sporting ST 2 |
17480 | u | ||
10.30 u | SV Oostrum 3 |
Sporting ST/SVEB 4 |
14562 | u | ||
11.00 u | BVV '27 2 |
SVEB/Sporting ST 6 |
14568 | u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZATERDAG 27 APRIL 2024 | ||||||
u | SVEB/Sporting ST JO 19-1 | Vrij | - | u | ||
u | SVEB/Sporting ST JO 17-1 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 17-2 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 15-1 | Vrij | - | u | ||
u | SVEB/Sporting ST JO 15-2 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 13-1 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 13-2 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 13-3 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 7-A | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 7-B | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 7-C | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST Vet | Vrij................... | - | u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZONDAG 28 APRIL 2024 | ||||||
u | Sporting ST 1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST 2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
10.00 u | SW | Sporting ST/SVEB 4 | Wittenhorst 6 | 12267 | u | G. de Swart |
10.30 u | Leunen 4 | SVEB/Sporting ST 6 | 12353 | u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZATERDAG 04 MEI 2024 | ||||||
u | SVEB/Sporting ST JO 19-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | SVEB/Sporting ST JO 17-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
15.00 u | FCV Venlo JO 17-4 | Sporting ST/SVEB JO 17-2 | 195087 | 13.45 u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 15-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | SVEB/Sporting ST JO 15-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 13-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 13-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 13-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 7-A | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 7-B | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 7-C | Inhaal / Beker | - | u | ||
17.00 u | America Vet | Sporting ST Vet | - | u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZONDAG 05 MEI 2024 | ||||||
u | Sporting ST 1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
12.00 u | Sporting ST 2 | Melderslo 3 | 16648 | u | M. Reijnders | |
u | Sporting ST/SVEB 4 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | SVEB/Sporting ST 6 | Inhaal / Beker | - | u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | LOCATIE: | ||
VRIJDAG 10 MEI 2024 | ||||||
19.30 u | SV Oostrum 35+ 1 |
Sporting ST 35+ 1 |
31250 | u |
Horst |
|
20.00 u | Sporting ST 35+ 1 |
Resia 35+ 1 |
31327 | |||
20.30 u | Leunen 35+ 1 |
Sporting ST 35+ 1 |
30760 | |||
21.00 u | Sporting ST 35+ 1 |
Wittenhorst 35+ 2 |
31328 |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZATERDAG 11 MEI 2024 | ||||||
15.00 u | BR | SVEB/Sporting ST JO 19-1 | Oostrum/Leunen/SVOC JO 19-1 | 198179 | 14.00 u |
? |
14.30 u | BR | SVEB/Sporting ST JO 17-1 | PEC '20 JO 17-1 | 196660 | 13.40 u |
? |
14.00 u | PEC '20 JO 17-2 | Sporting ST/SVEB JO 17-2 | 195650 | 12.30 u | ||
15.00 u | IVO JO 15-1 | Sporting ST/SVEB JO 15-1 | 189739 | 13.45 u |
||
11.00 u | Maasduinen JO 15-2 | SVEB/Sporting ST JO 15-2 | 201345 | 10.00 u |
||
10.45 u | Juliana Mill JO 13-1 | Sporting ST/SVEB JO 13-1 | 180808 | 09.15 u |
||
11.00 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 13-2 | RKAVC JO 13-1 | 181123 | 10.15 u | Eigen leider |
10.00 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 13-3 | Deurne JO 13-2 | 181708 | 09.30 u | Eigen leider |
u | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | - | u | ||
10.00 u | BR | Wittenhorst JO 7-E | Sporting ST/SVEB JO 7-A | - | 09.30 u | Br'vorst |
Wittenhorst JO 7-B | Sporting ST/SVEB JO 7-A | - | ||||
SV Lottum JO 7-B | Sporting ST/SVEB JO 7-A | - | ||||
10.00 u | BR | SV Lottum JO 7-B | Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | 09.30 u | Br'vorst |
SV Lottum JO 7-A |
Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | ||||
Wittenhorst JO 7-B | Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | ||||
10.00 u | BR | Wittenhorst JO 7-B |
Sporting ST/SVEB JO 7-C |
- | 09.30 u | Br'vorst |
Wittenhorst JO 7-E | Sporting ST/SVEB JO 7-C | - | ||||
SV Lottum JO 7-A | Sporting ST/SVEB JO 7-C | - | ||||
17.00 u | Sporting ST Vet | Maasduinen Vet | - | u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZONDAG 12 MEI 2024 | ||||||
14.30 u | DEV Arcen 1 | Sporting ST 1 |
7056 | u | ||
11.30 u | DEV Arcen 2 | Sporting ST 2 |
17696 | u | ||
10.00 u | SV Venray 8 |
Sporting ST/SVEB 4 |
15107 | u | ||
11.30 u | Resia 2 |
SVEB/Sporting ST 6 |
15112 | u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZATERDAG 18 MEI 2024 | ||||||
u | SVEB/Sporting ST JO 19-1 | Vrij | - | u |
||
14.45 u | RKMSV JO 17-1 | SVEB/Sporting ST JO 17-1 | 194523 | 13.30 u |
||
13.30 u | BR | Sporting ST/SVEB JO 17-2 | Sparta '18/Kr'berg JO 17-2 | 195301 | 12.30 u | ? |
14.00 u | BR | Sporting ST/SVEB JO 15-1 | Maasduinen JO 15-1 | 192079 | 13.15 u |
? |
13.00 u | SW | SVEB/Sporting ST JO 15-2 | UDI '19/CSU JO 15-4 | 201346 | 12.30 u |
S. Thijssen |
09.45 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 13-1 | FCV Venlo JO 13-1 | 180838 | 09.00 u |
V. Versleijen |
u | Sporting ST/SVEB JO 13-2 | Vrij | - | u | ||
12.00u | IVO JO 13-1 | Sporting ST/SVEB JO 13-3 | 181137 | 11.00 u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | - | u | ||
10.00 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 7-A | Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | 09.30 u | Swolgen |
Sporting ST/SVEB JO 7-A | Sporting ST/SVEB JO 7-C | - | ||||
Sporting ST/SVEB JO 7-A | Wittenhorst JO 7-A | - | ||||
10.00 u | SW | Sporting ST/SVEB JO 7-A | Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | 09.30 u | Swolgen |
Sporting ST/SVEB JO 7-B |
GFC '33 JO 7-B | - | ||||
GFC '33 JO 7-A | Sporting ST/SVEB JO 7-B | - | ||||
10.00 u | SW | Wittenhorst JO 7-A |
Sporting ST/SVEB JO 7-C |
- | 09.30 u | Swolgen |
Sporting ST/SVEB JO 7-A | Sporting ST/SVEB JO 7-C | - | ||||
GFC '33 JO 7-B | Sporting ST/SVEB JO 7-C | - | ||||
17.00 u | SVOC '01 Vet | Sporting ST Vet | - | u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
MAANDAG 20 MEI 2024 | ||||||
14.30 u | Sporting ST 1 | Meterik 1 |
7261 | u | KNVB | |
12.00 u | Sporting ST 2 | SV Venray 5 |
17647 | u | H. v. Rijswick | |
10.00 u | SW | Sporting ST/SVEB 4 | Ysselsteyn 4 |
14968 | u | G. de Swart |
12.00 u | SW | SVEB/Sporting ST 6 |
SV United 5 |
14984 | u | J. Peters |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | LOCATIE: | ||
VRIJDAG 24 MEI 2024 | ||||||
19.30 u | SW | Resia 35+ 1 |
Sporting ST 35+ 1 |
30955 | 19.00 u | Swolgen |
20.00 u | SW | Sporting ST 35+ 1 |
Leunen 35+ 1 |
31329 | ||
21.00 u | SW | Wittenhorst 35+ 2 |
Sporting ST 35+ 1 |
30722 | ||
21.30 u | SW | Sporting ST 35+ 1 |
SV Oostrum 35+ 1 |
31330 |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | ||||||
u | SVEB/Sporting ST JO 19-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | SVEB/Sporting ST JO 17-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 17-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 15-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | SVEB/Sporting ST JO 15-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 13-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 13-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 13-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 11-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 10-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 9-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 8-2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 7-A | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 7-B | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB JO 7-C | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST Vet | Nog geen programma | - | u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZONDAG 26 MEI 2024 | ||||||
u | Sporting ST 1 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST 2 | Inhaal / Beker | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB 4 | Inhaal / Beker | - | u | ||
12.00 u | SW | SVEB/Sporting ST 6 | SV Venray 11 | 10233 | 11.00 u | G. de Swart |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZATERDAG 01 JUNI 2024 |
||||||
u | Alle Jeugdteams |
Geen programma |
- | u | ||
17.00 u | Sporting ST Vet | SVEB Vet |
- | 16.15 u |
.
TIJD: | LOC.: | WED.NR.: | VERTREK: | SCHEIDS.: | ||
ZONDAG 02 JUNI 2024 | ||||||
u | Sporting ST 1 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST 2 | Vrij | - | u | ||
u | Sporting ST/SVEB 4 | Vrij | - | u | ||
u | SVEB/Sporting ST 6 | Vrij | - | u |
.
Laatst aangepast (zondag, 17 maart 2024 17:05)