Sporting ST 1 (K)
- |
Speelt op: Zon 07 apr
Uit tegen: De Peelkorf 3
Sportpark: De Vlies
In: Ysselsteyn
Aanvang: 11.30 uur
Activiteiten
- 24-03-2024 | 12:00 Super Sunday
- 01-04-2024 | 20:00 Bestuursvergadering
- 14-04-2024 | 12:00 Sporting Day
- 09-05-2024 | 12:30 MFA Kerkebos Toernooi
- 20-05-2024 | 12:00 Super Sunday/Monday
- 25-05-2024 | 20:00 Slotavond Sporting ST
- 31-05-2024 Club van 50
- 08-06-2024 Slotdag Jeugd
Verjaardagen
Website MFA
(Tevens reserveringen)
Bezoekers
We hebben 4 gasten online
Partnerclub VVV
Privacyverklaring
Uitslagen Korfbal
UITSLAGEN ZAALCOMPETITIE 2023-2024:
.
UITSLAG | ||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||
Klimop (A) 1 | Sporting ST 1 | Afg. |
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||
Heumen B1 | Sporting ST B1 | 8 - 8 |
Swift (V) C2 | Sporting ST C1 | 6 - 3 |
Sporting ST D1 | DAKOS D1 | 4 - 9 |
Sporting ST E1 | DAKOS E1 | 10 - 2 |
Sporting ST F1 | Oranje Wit (L) F2 | 23 - 16 |
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||
Sporting ST 1 | DOT (V) 1 | 11 - 20 |
ZATERDAG 09 MAART 2024 | ||
Sporting ST C1 | HBSV C1 | 2 - 5 |
SV Oxalis D1 | Sporting ST D1 | 2 - 5 |
SV Oxalis E1 | Sporting ST E1 | 1 - 16 |
De Peelkorf F2 | Sporting ST F1 | 10 - 14 |
ZONDAG 03 MAART 2024 | ||
Tuldania 1 | Sporting ST 1 | 17 - 4 |
ZATERDAG 02 MAART 2024 | ||
ODIO B1 | Sporting ST B1 | 5 - 7 |
SV Oxalis C1 | Sporting ST C1 | 4 - 3 |
Melderslo D1 | Sporting ST D1 | 4 - 1 |
Melderslo E2 | Sporting ST E1 | 1 - 15 |
Sporting ST F1 | Swift (V) F1 | 11 - 10 |
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024 | ||
Sporting ST 1 | Eyckelkorf 1 | 6 - 15 |
ZATERDAG 24 FEBRUARI 2024 | ||
Sporting ST B1 | Eendracht '30 B2 | 3 - 2 |
Sporting ST C1 | Roka C1 | 4 - 5 |
Sporting ST D1 | United/SVOC '01 D1 | 4 - 4 |
Sporting ST E1 | SV Lottum E1 | 21 - 1 |
Melderslo F1 | Sporting ST F1 | 6 - 8 |
ZONDAG 04 FEBRUARI 2024 | ||
Euro Girls/Rietvogels 1 | Sporting ST 1 | 15 - 3 |
ZATERDAG 03 FEBRUARI 2024 | ||
De Horst B2 | Sporting ST B1 | 7 - 7 |
SV Lottum C1 | Sporting ST C1 | 7 - 2 |
Swift (V) D1 | Sporting ST D1 | 11 - 0 |
De Peelkorf E2 | Sporting ST E1 | 6 - 20 |
Sporting ST F1 | Arcades F2 | 18 - 15 |
ZATERDAG 27 JANUARI 2024 | ||
SVO B2 | Sporting ST B1 | 6 - 5 |
Arcades C1 | Sporting ST C1 | 12 - 4 |
Oranje Wit (L) D1 | Sporting ST D1 | 8 - 1 |
Oranje Wit (L) E2 | Sporting ST E1 | 6 - 17 |
DAKOS F1 | Sporting ST F1 | 7 - 11 |
ZONDAG 21 JANUARI 2024 | ||
Sporting ST 1 | Arcades 1 | 6 - 12 |
ZATERDAG 20 JANUARI 2024 | ||
Sporting ST B1 | ONA/Astrantia B1 | 3 - 3 |
Sporting ST D1 | Arcades D2 | 2 - 4 |
Sporting ST E1 | Arcades E1 | 20 - 3 |
Sporting ST F1 | MKV F1 | 20 - 16 |
DINSDAG 16 JANUARI 2024 | ||
Eendracht '30 B2 | Sporting ST B1 | 8 - 3 |
ZONDAG 14 JANUARI 2024 | ||
Sporting ST 1 | Klimop (A) 1 | 9 - 14 |
ZATERDAG 13 JANUARI 2024 | ||
Sporting ST B1 | Heumen B1 | 6 - 7 |
Sporting ST C1 | Swift (V) C2 | 1 - 12 |
DAKOS D1 | Sporting ST D1 | 13 - 2 |
DAKOS E3 | Sporting ST E1 | 3 - 5 |
Oranje Wit (L) F2 | Sporting ST F1 | 16 - 28 |
ZONDAG 17 DECEMBER 2023 | ||
DOT (V) 1 | Sporting ST 1 | 23 - 4 |
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023 | ||
HBSV C1 | Sporting ST C1 | 6 - 1 |
Sporting ST D1 | SV Oxalis D1 | 2 - 0 |
Sporting ST E1 | SV Oxalis E1 | 10 - 2 |
Sporting ST F1 | De Peelkorf F2 | 19 - 11 |
DONDERDAG 14 DECEMBER 2023 | ||
Arcades F2 | Sporting ST F1 | 2 - 17 |
WOENSDAG 13 DECEMBER 2023 | ||
Arcades E1 | Sporting ST E1 | 4 - 17 |
ZONDAG 10 DECEMBER 2023 | ||
Sporting ST 1 | Tuldania 1 | 10 - 14 |
ZATERDAG 09 DECEMBER 2023 | ||
Sporting ST B1 | ODIO B1 | 4 - 5 |
Sporting ST C1 | SV Oxalis C1 | 4 - 1 |
Sporting ST D1 | Melderslo D1 | 2 - 10 |
Sporting ST E1 | Melderslo E2 | 14 - 0 |
Swift (V) F1 | Sporting ST F1 | 10 - 22 |
WOENSDAG 06 DECEMBER 2023 | ||
Sporting ST E1 | Oranje Wit (L) E2 | 8 - 4 |
Sporting ST F1 | DAKOS F2 | 8 - 3 |
ZONDAG 03 DECEMBER 2023 | ||
Eyckelkorf 1 | Sporting ST 1 | 23 - 4 |
ZATERDAG 02 DECEMBER 2023 | ||
Roka C1 | Sporting ST C1 | 1 - 2 |
SV United/SVOC '01 D1 | Sporting ST D1 | 5 - 5 |
SV Lottum E1 | Sporting ST E1 | 8 - 13 |
Sporting ST F1 | Melderslo F1 | 7 - 4 |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||
Sporting ST 1 | Euro Girls/Rietvogels 1 | 5 - 15 |
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023 | ||
Sporting ST B1 | De Horst B2 | 3 - 7 |
Sporting ST C1 | SV Lottum C1 | 4 - 6 |
Sporting ST D1 | Swift (V) D1 | 1 - 10 |
Sporting ST E1 | De Peelkorf E2 | 19 - 8 |
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023 | ||
Sporting ST B1 | SVO B2 | 6 - 7 |
Sporting ST C1 | Arcades C1 | 2 - 5 |
Sporting ST D1 | Oranje Wit (L) D1 | 2 - 6 |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||
Arcades 1 | Sporting ST 1 | 12 - 7 |
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023 | ||
ONA/Astrantia B1 | Sporting ST B1 | 11 - 5 |
Arcades D2 | Sporting ST D1 | 3 - 2 |
MKV F1 | Sporting ST F1 | 11 - 11 |
.
Staat er een uitslag niet bij of klopt er iets niet? Mail naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Laatst aangepast (zondag, 17 maart 2024 16:55)